KONST / Litografier / Litografi 14367251
nr 1436 7251
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Utsikt från Strandvägen. Signerad, numrerad 149/200, yttermått inklusive ram: 48x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:42:00
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas